Popis cesty

SPC Zlín - Lazy VI 3695

Z autobusového nádraží:
Půjdete směrem k obchodnímu domu, projdete podchodem na stanoviště trolejbusů. Nasednete na trolejbus č. 13 nebo 3 směr Lesní čtvrť. Následují zastávky Školní, Slovenská a na zastávce Lazy - škola vystoupíte. Půjdete asi 30 m ve směru jízdy trolejbusu, zahnete doprava nahoru do kopce a přijdete k budově školy.
Autem:
Od Otrokovic – po hlavní silnici stále rovně směr centrum Zlína (po pravé straně kino a obchodní dům), projedete světelné křižovatky (minete komplex škol), po pravé straně zahlédnete budovu Centroprojektu, malou přehradu a parčík. Za parčíkem odbočíte vpravo (ul. Hluboká) a po cca 30 m se dáte střední cestou (ul. Prlovská) do kopce. Po 1 km uvidíte naše zařízení.
Od Vsetína – při vjezdu do Zlína na první světelné křižovatce doleva (ulice Přílucká), dále po hlavní silnici cca 3 km, za evangelickým kostelem (po levé straně) doleva na ul. Slovenskou, po pravé straně minete oční kliniku, komplex škol, odbočíte vpravo do prudkého kopce - na konci se nachází naše zařízení.
 

 

SPC Zlín Mostní 2397

Z autobusového a vlakového nádraží:
Půjdete směrem k obchodnímu domu na stanoviště trolejbusu ve směru na Otrokovice. Nasednete na trolejbus č. 4 nebo 5 ve směru Podhoří. Následují zastávky Na Vyhlídce a Letná, škola, kde vystoupíte. Přejdete silnici a uličkou přímo proti Vám přijdete k ZŠ Mostní, Zlín. Na levé straně uvidíte nízkou přístavbu, kde se nachází Speciálně pedagogické centrum.

Autem:
Od Otrokovic: pojedete po hlavní silnici, u krajské budovy č. 21 odbočíte na světelné křižovatce doprava směr Uherský Brod, Luhačovice a odbočíte první ulicí doprava. Na pravé straně minete budovu Univerzity T. Bati, pokračujete dále, a jakmile uvidíte výstražnou značku „Pozor děti“, odbočíte doleva a přijedete k budově ZŠ Mostní, Zlín (problematické parkování). Na levé straně uvidíte nízkou přístavbu, kde se nachází Speciálně pedagogické centrum.

Od Vsetína: pojedete po hlavní silnici až do centra Zlína, minete na pravé straně náměstí Míru, rovně projedete křižovatku a na další světelné křižovatce odbočíte doleva ve směru Uherský Brod, Luhačovice. Odbočíte první ulicí doprava, na pravé straně minete budovu Univerzity T. Bati, pokračujete dále, a jakmile uvidíte výstražnou značku „Pozor děti“, odbočíte doleva a přijedete k budově ZŠ Mostní, Zlín (problematické parkování). Na levé straně uvidíte nízkou přístavbu, kde se nachází Speciálně pedagogické centrum.

 

SPC – odloučené pracoviště Valašské Meziříčí, Křížná 782

SPC najdete v komplexu škol (MŠ a ZŠ) na ulici Křižná, který se nachází naproti hotelu Apollo. Do našeho poradenského zařízení se dostanete vchodem z ulice Vodní, která vede podél Rožnovské Bečvy. Naše pracoviště je umístěno v budově, kde sídlí KPPP Valašské Meziříčí.

Z autobusového nádraží:
Směr ulice Vodní, podél řeky dojdete ke komplexu škol.
Autem od Vsetína:
Ve Valašském Meziříčí na druhém kruhovém objezdu se dáte třetím výjezdem na ul. Křižnou. Po levé straně minete tři ulice, na čtvrté odbočíte vlevo k MŠ (Janáčkova ulice). Za MŠ opět vlevo na ul. Vodní, asi po 150 m se dostanete ke komplexu škol.
Autem od Rožnova pod Radhoštěm:
Na prvním kruhovém objezdu se dáte směrem na Vsetín po ulici Masarykova. Na následném kruhovém objezdu prvním výjezdem na ul. Křižnou. Po levé straně minete tři ulice, na čtvrté odbočíte vlevo k MŠ.
Za MŠ opět vlevo na ul. Vodní, asi po 150 m se dostanete ke komplexu škol.
 

 

Vydáno: 26. 10. 2020 | Naposled upraveno: 26. 05. 2021 | Autor: Administrátor