Archív aktualit

Listopad ve 3.oddělení ŠD

V listopadu jsme si povídali co jsou to dušičky a zapálili jsme imaginární svíčku. Stavěli jsme z magnetických kostek různá zvířátka, květiny a taky jsme zkoušeli malovat přes bubliny . Přitom všem jsme nezapomněli si hrát i s kamarády. 

Vydáno: 05.12.2023 | Autor: Školní družina

INT - slavíme se Sárou

Na internátu je stále co slavit a dnes to byly 11. narozeniny Sárinky s krásným a výborným dortem, který upekla a nazdobila maminka. Oslava se vydařila a užili jsme si nejen dort, ale i další pochoutky, které pro nás Sára připravila :) 

Vydáno: 22.11.2023 | Autor: Internát škola
Obrázek k aktualitě INT - oslava narozenin Justýnky

INT - oslava narozenin Justýnky

Dnes jsme si užili krásný den, plný dobrůtek, které nám přivezla Justýnka, abychom s ní oslavili její 12. narozeniny. Nechyběl ani dort se symbolickou svíčkou a bublinky. Děkujeme :) 

Vydáno: 22.11.2023 | Autor: Internát škola
Obrázek k aktualitě INT - Jablíčkový den

INT - Jablíčkový den

Jablíčkový den s rodiči na internátu Na 9. listopadu jsme na internátu vyhlásili „jablíčkový den“. Společně s rodiči našich dětí jsme si užili jablíčkové tvoření s výrobou obrázků a poté posezení u kávy, čaje a dobrůtek, které jsme připravili na internátě nebo nám přivezli rodiče. A nechybělo ani s

Vydáno: 22.11.2023 | Autor: Internát škola

Halloweenský večírek - ŠD

Ze čtvrtka 9.11. na pátek 10.11. proběhla ve školní družině oblíbená akce Halloweenský večírek. Ve čtyři hodiny jsme se seznámili s tím co nás čeká. Protože čas rychle běží, rozdělili jsme se na dvě skupiny. Jedna se věnovala dlabání a vyřezávání dýně, druhá skupinka nám, pro naše mlsné jazýčky, chy

Vydáno: 13.11.2023 | Autor: Školní družina

Říjen ve 3.oddělení ŠD

V říjnu jsme relaxovali v relaxační místnosti, kde jsme zároveň rozvíjeli zrakové vnímání a jemnou motoriku. Nepropršené dny jsme tvávili na školním hřísti. Pozorovali jsme podzimní přírodu, sbírali krásně barevné listí ze kterého jsme jsme si vyráběli různé výrobky. 

Vydáno: 02.11.2023 | Autor: Školní družina

Říjen a listopad ve II. odd.ŠD

Ve družince se nenudíme a volné chvilky trávíme hraním našeho nejoblíbenějšího člověče nebo skládáním puzzle. Také si děti zkoušeli reakci sody a octa, vyráběli si tak sopečnou lávu. Jak podzimní počasí dovolilo, tak jsme byli i na školní zahradě. 

Vydáno: 02.11.2023 | Autor: Školní družina

Září a říjen v I.oddělení ŠD

Po prázdninách jsme se zase sešli ve školní družině.  Seznamovali jsme se s novými kamarády, ale i družinkovým režimem. Trávili jsme čas na školní zahradě a hrišti. Věnovali jsme se také odpočinku, třeba při poslechu relaxační hudby, při masírování nebo v naší relaxační místnosti. K oblíbeným činno

Vydáno: 26.10.2023 | Autor: Školní družina

Den zdraví ve školní družině

V úterý jsme se se školní družinou připojili k projektovému dnu v rámci týdne zdraví. Se skupinkou děti jsme se vrhli na výrobu ovocného salátů. Nejdříve jsme si pojmenovali ovoce, které k přípravě použijeme. Děti dokázaly pojmenovat i granátové jablíčko, se kterým se ne úplně často setkáváme. Násle

Vydáno: 12.10.2023 | Autor: Školní družina

Září ve 3.oddělení ŠD

V září jsme se seznamovali s novými spolužáky. Hráli jsme spolu hry na seznámení a na zapamatování jmen, abychom znali jména nových kamarádů. Vyráběli jsme spolu, odpočívali, hráli hry a taky jsme trávili spoustu času na školní zahradě, kde se všem moc líbí. 

Vydáno: 09.10.2023 | Autor: Školní družina

Celkem nalezeno 110 záznamů. Zobrazeny záznamy 1 až 10.

Strana: